Důchody a Finance -občanská poradna 

 

Potřebujete lepší pojištění? Stát Vám zatajuje (nesděluje), že na něj máte nárok (zjevně aby na Vás ušetřil), jen si musíte požádat o odvod z daňového základu, že nevíte jak na to? Pomohu Vám :)

1 vera akrn

Víte, že stát si od Vás bere stále stejné daně, jako dříve, už ale tolik na pojištění pro Vás neinvestuje a dává peníze do jiných resortů, kde je potřebuje aktuálně více, kvůli prohlubující se ekonomické krizi?

Avšak to co možná právě Vy nevíte je, že Vám umožní si převést tuto část, o kterou by Vás jinak ochudil.

Pokud to však nevíte a nezařídíte si to tak, stát si tytoVaše peníze zdaní a ponechá a nedá je na Vaše pojištění.

Jsem Vám tedy schopna konkrétně pomoci si převést z Vašeho daňového základu dostatek finančních prostředků na pojištění, které by jinak stát použil na něco jiného tak, aby Vás to nic nestálo.

Také, pokud budete mít zájem Vám "zcela zdarma" prohlédnu Vaše finanční produkty, které aktuálně používáte a porovnám, zda máte skutečně nejlepší variantu.

 

Jmenuji se Věra Žmolíková, jsem členka občanského spolku AKORN a věnuji se finančnímu poradenství. 

Pro zajímavost uvedu, že jsem 6x násobná celostátní mistryně a držitelka pohárů za první místo ve finančním poradenství a službách a ráda Vám jako klientům sdružení AKORN, kterého jsem členka zdarma poradím a pomůžu.

 


Na obrázku je popsaný princip.

Za rok si máte nárok odečíst z pojistného až 24 000,- Kč po 2000,- Kč měsíčně, pokud je investujete do pojištění. To znamená, že z toho se uloží na běžné pojištění 500,- Kč a 1500,- Kč se uloží na mimořádné pojištění, které se zdaní 15% tj. 225,- Kč, toto pojištění si však můžete mimořádně vybírat (1275,- Kč).

V rámci občanského spolku AKORN nabízím tedy dvě služby:

 1) bezplatné poradenství kolem Vašich finančních otázek 

 2) získání Vašich zdaněných peněz pro Vaše pojištění (tzv. metoda "zdarma")

Pokud potřebujete pomoc, nebo poradit, zavolejte prosím na tel: 704 078 689

 

 

 

nejlepší varianta -ptejte se přímo zde, odpovíme rychle